View Single Post
Stary 11-10-2009, 18:24   #10
Adriano85
ford::average
 
Avatar Adriano85
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 29-09-2008
Skąd: Częstochowa
Model: Audi A4
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2002
Postów: 61
Domyślnie Odp: Jaką tanią i w miare dobrą nawigacje w cenie do max 400zł moglibyście mi polecić

Heh a jak na ironie właśnie w faktach tvn był materiał o tym, że policja na ślasku prowadzi akcje sprawdzania nawigacji czy nie kradzione i nie spiracone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pytanie tylko jak policjant z drogówki sprawdzi czy mam licencje na mapy czy nie? Z artykulu tvn wywnioskowałem, że sami nie wiedzą jak to zrobić :>

Dzięki Panowie za wszystkie wypowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
el_kuchcik i resonal - Dzieki wielkie chyba zdecyduje sie na MIO. Ze względu na cene byłem za larkiem, ale po setkach postów ludzi którzy narzekali na ten sprzęt chyba sie rozmyślilem..

Berni - Używałem kiedyś tom toma V3. Spoko sprzęt, ale... taki tomtom one v3 czy v4 już nie wygląda tak atrakcyjnie cenowo i ponoć nie daje możliwości odblokowania czyli tylko fabryczne mapy..
__________________
Mój Essi MKVII Kliknij
Adriano85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem