Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 22-08-2014, 13:44   #908
ssaramis
ford::beginner
 
Imię: aramis
Zarejestrowany: 21-06-2014
Skąd: Szczecin
Model: Kuga
Silnik: 2.0L Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 39
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał jankowalski973 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wnioskuję, że nową Kugę na ful-wypasie za około 150 tys. zł. można porównać do nowej X3-ki z pierwszej pozycji cennika, ewentualnie kilkuletniej używki z lepszym wyposażeniem.
A co jeżeli ktoś dysponuje kwotą poniżej 120 tys. zł.? Dalej ma porównywać nową Kugę z X3-ką? Jeszcze z silnikiem 3.0?

Ps. Osobiście dla FAN-u nie kupił bym żadnego SUV-a.
Janek, przeciez gosc ktory zastanawia sie nad zakupem Kugi oraz x3 nie okreslil swojego budzetu. Po prosu zastanawia sie nad wyborem a ile zaplaci za Kuge czy ewentualnie x3 tego nie wiemy. Moze dolozy np 20-30tys do rocznego x3?

Trafnie napisales ze dla funu nie kupilbys Suva. No jest x6 ale to auto bardzo malo funkcjonalne.
Ja wogole nie uwazam zadnego Suva bo nie jezdze w terenie ani nie mieszkam w gorach gdzie non stop wali snieg a odsiezarki nigdy nie nadazaja.
Zauwazcie ze nie tak dawno byly terenowki a teraz kazdy producent na crossovera. Dla czego...asfalt zaczeli zwijac czy gory rosnac nad morzem?
Nie po prostu ludzie chca sie pokazac, mam auto duze ( tylko zludzenie z zewnatrz) siedze wysoko i patrze na wszystkich z gory.
Jeszcze raz powiem to wcale nie potrzeba wykreowala Suva lecz moda, chec pokazania sie. I jak to rozumiem, ktos ma kase, chce byc tendy i niech kupuje co mu sie podoba ale niech pozniej nie lamentuje ze chleje paliwa jak z wiadra. Kuga to nic innego jak fokus z wiekszym przeswitem i miejscem nad glowa.
Ja wcale nie uparlem sie na Forda. Szanuje ta marke ale nigdy nie zaakcepuje Kugi bo to auto duzo drozsze od Fokusa a jezdzi gorzej i pali wiecej i jeszcze duzo drozsze.
No niech mi tylko ktos napisze ze w gory na narty focusem dojechac sie nie da. Fokus- jak najbardziej autko na TAK, Kuga- jedna wielka kpina.
Dla mnie duzy sedan a najlepiej kombi to auta na duze TAK. Funkcjonalne, ekonomiczne, rozsadna cena. Maly sedan jak Fokus wg potrzeb tez na TAK.
Suvy- nie dziekuje, nie potrzrebuje byc glupio trendy
Nie jestem tez slepym milosnikiem BMW.
Do codziennej jazdy moge jezdzic nawet lada o ile bedzie miala odpowiedni motor, naped na tyl, dobre zawieszenie i dobre fotele. Wowczas przesiade sie do Forda czy Lady. I nie potrzebuje tego do driftu tylko bezpieczenstwa i przyjemnosci z jazdy samochodem. Dla mnie najpierw liczy sie jak co jezdzi a na koncu jak wyglda.
ssaramis jest offline   Odpowiedź z Cytatem