Temat: [Escape - Kuga USA] Różnice pomiędzy wersją EU a USA
View Single Post
Stary 29-12-2018, 16:17   #17
lazior81
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 14-06-2018
Skąd: Kraków
Model: Escape
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 14
Domyślnie Odp: Różnice pomiędzy wersją EU a USA

Cytat:
Napisał Pała007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadzam sie w 100% z opiniami kolegów piszących powyżej o Escape z USA. Najlepszą opcją jest wyszukanie egzemplarza bezpośrednio w USA i samemu sobie sprowadzenie aczkolwiek nie jest to proste. Osobiście znalazłem moje auto u gościa w PL który sprowadził kilka egzemplarzy bezpośrednio z USA, kupiłem rozbite nie dotykane nie naprawiane w żaden sposób, takie jak przyjechało z USA, sam z blacharzem, lakiernikiem wyszukiwałem części i poskładalem do stanu idealnego... przebieg 40 tyś auto jak z salonu, jeżdżę już rok... zero problemów tylko sama przyjemność z jazdy i z 30 tyś w kieszeni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie nad takim samym rozwiazaniem najbardziej sie zastanawiam😀 tylko samemu raczej nie ściągnę, pozostaje kupno juz w PL, natomiast wiadomo jakimi opiniami cieszą się handlarze. Pozostaje szukac, liczyc na to że się coś trafi, zawsze jest mozliwosc zamowienia inspekcji przed kupnem autka😀 bardzo dziekuje wszystkim za trafne i rzeczowe informacje, pozdrawiam serdecznie!
lazior81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem