Temat: [Escape - Kuga USA] Różnice pomiędzy wersją EU a USA
View Single Post
Stary 29-12-2018, 13:13   #13
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: Różnice pomiędzy kugą a escape

Nie wydaje mi się aby ktoś kto ściąga auta na handel i je naprawia zrobił to sumiennie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pierwszy raz słyszę o jakiś nagrzewaniach się skrzyni, myślę że to chyba lekka przesada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Co do różnic to jest ich kilka, ale to raczej detale na które przeciętny człowiek nie zwróci uwagi (tylne lampy, lusterka czy siedzenia)
Ogólnie jak wspomniał kolega wcześniej, Escape będzie lepiej wyposażony od Kugi (mowa o Titanium) i Escape mają ładniejsze felgi, bo te w Kudze to w większości brzydota Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Gdybyś jednak zdecydował się na zakup auta od niemca to nie wierz, że auto będzie bezwypadkowe i z niskim przebiegiem, ważne jest to jak wcześniej było uszkodzone i jak starannie je ktoś naprawił, a wiem, że praktycznie każdy handlarz ogranicza się z kosztami do minimum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem