Temat: [Escape - Kuga USA] Różnice pomiędzy wersją EU a USA
View Single Post
Stary 29-12-2018, 12:20   #12
lazior81
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 14-06-2018
Skąd: Kraków
Model: Escape
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 14
Domyślnie Odp: Różnice pomiędzy kugą a escape

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taaa jasne, a auta z Niemiec to same bezwypadkowe perełki z niskim przebiegiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . W Polsce utarł się durny mit, że od niemca można kupić porządne auto. Wiele już widziałem i wiem, że w po taniości nie kupisz dobrego auta! Jak jest w miarę nowe to ma spory przebieg lub było walone (często mocniej jak te z USA).
Moje wyglądało podobnie jak kolegi Pała007 wymieniłem tylko części na nowe przy okazji dołożyłem ksenon i grzaną szybę. Przy aucie "grzebałem" z blacharzem i mam je naprawione tak, że absolutnie stanem nie odbiega od salonowego auta. Wersja Titanium kosztowała wtedy sporo ponad 120tys zł a mój z przebiegiem 10,6 tys km wyszedł mnie ok 60% tej ceny i wiem, że mam auto pewniejsze i lepsze jak te wszystkie perełki sprowadzone od "dziadka z Niemiec" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wacman, dzięki za treściwe info, właśnie dlatego przymierzam się do ściągnięcia auta ze Stanów, ew. kupna już sprowadzonego i przerobionego( chyba najwygodniejsza opcja). Może Ty jako użytkownik dodasz jeszcze od siebie jakieś spostrzeżenia i różnice względem Kugi EU, kolega Pała007 sumiennie mi kilka kwestii wyjaśnił, ale może znasz jeszcze jakieś inne różnice? o co chodzi z tą skrzynią, że usa się grzeją? niby nie bede jeździł na codzień autostradą, ale lepiej znać swoje auto :-) Pozdrawiam
lazior81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem