View Single Post
Stary 13-01-2013, 17:36   #6
Gromek07
ford::amateur
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 13-01-2013
Skąd: Miechów
Model: Ford Ka
Silnik: 1.3
Rocznik: 1998
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ogrzewanie

Cytat:
Napisał yaarofox Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam.u mnie także nie było reakcji na zmiane położenia pokrętła-winny był tranzystor(znajduje sie w panelu z pokrętłami). może być też uszkodzony zawór(znajduje sie na podszybiu-jest regulowany właśnie przez tranzystor). O wiele tańszym rozwiązaniem będzie wymiana tranzystorka N-mofset IRFL4105 w obudowie sot223 ja kupiłem taki w sklepie elektronicznym za 2,50 (lub odpowiednik irll024n lub irll2705)+lutowanie(lepiej dać elektronikowi można przepalić ścieżke).Aby wyjąć panel trzeba wyciągnąć radio i wykręcić 2wkręty i pozostałe chyba 2wkrety na dole panelu za popielniczkąw Myślę żę to właśnie tranzystor bo zawór otwarty i daje ciepło na nagrzewnicę. co do zaworu to koszt około 100zł-zobacz na allegro.powodzenia
ok dzieki bardzo pomocne jutro smigam do miasta i bede robicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzieki jeszcze razGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gromek07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem