View Single Post
Stary 24-06-2016, 09:28   #13
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,663
Domyślnie Odp: Rozwiązanie problemu przeskakujących lusterek podczas składania Fusion/Fiesta mk

Cytat:
Napisał kubaw20055 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego, nie oczerniaj mnie na tym forum, bo jestem tutaj odrobinę dłużej od Ciebie i staram się pomagać ludziom jeśli potrafię i mam na to czas. Weź pod uwagę to, że nie wszyscy mają możliwości by przesiadywać na forum 24 godziny na dobę i natychmiast wszystkim odpisywać. Tak się składa, że pracuję, studiuję i naprawdę nie mam wiele wolnego czasu.
Od 8 czerwca wiele razy byłeś na forum i odpisyłwałeś w paru tematach, więc priva widzieć musiałeś. Odpisanie "sorry nie mam czasu", jest lepsze niż olewka.

Cytat:
Jeśli chodzi o sedno sprawy, czyli naprawę lusterka to wszystko na forum było podane krok po kroku i to nie moja wina, że nie potrafisz pomyśleć i wykonać prostej czyności samodzielnie.
Bardzo prosto, faktycznie... Wciśnięcie ręczne na siłę nic nie dało, wsadziłem w imadło kowalskie i ścinąłem i też nic nie dało. Dopiero serwis miał odpowiednie narzędzie.

Cytat:
Ja miałem o wiele gorzej, ponieważ musiałem do wszystkiego dojść sam, aby wiedzieć, jak naprawić usterkę i nikt mi w tym nie pomagał. Gdybym był snobkiem to nie zamieszczałbym tutaj informacji na temat (m.in.) tej naprawyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Super, za to jestem wdzięczny za wskazówki, ten krok był dla mnie nieczytelny jednak na obrazku. Zresztą nie tylko dla mnie, bo na forum mazowieckim jeszcze jedna osoba z tym własnie teraz nie umiała sobie poradzić.
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem