View Single Post
Stary 07-11-2016, 23:21   #6
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: Czy kurtyny powietrzne są takie same w Europejczyku

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na razie to kolega się tu "wymądrza"... Używając tej samej logiki trzeba by napisać "powyższy post kolegi @Wacman jest niemądry i niesprawdzony - więc zapewne wszystkie jego posty są tak samo niemądre i niesprawdzone"...

Zalecam przed pisaniem sprawdzenie co się wie i chce napisać... A jak się nie wie, to warto powstrzymać się od pisania...

Kurtyny w Escape są takie same jak w Kudze - na jeden nabój. Wystarczy sobie popatrzeć w parametry konfiguracyjne modułu RCM...
Nie chciał bym być złośliwy ale przypomnij sobie jak poległeś w poście dot. rolety bagażnika Kuga/Escape Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja tu przynajmniej nikogo nie wprowadziłem w błąd, bo napisałem "zapewne" a Ty z całym przekonaniem napisałeś, że roleta z Kugi pasuje do Escape pózniej próbowałeś z tego wybrnąć, lecz nie do końca Ci się udałoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Do tego ja jestem amatorem i nie określam się żadnym expertem więc śmiem twierdzić, że Twoja wpadka była zdecydowanie bardziej bolesna od mojej zwłaszcza, że określasz się jako "expert" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Zauważyłem, że strasznie czepiasz się moich postów i zamiast w czymś pomóc wylewasz swoje nic nie wnoszące mądrości (temat tyczy zmiany zwykłych lamp na bixenon oraz przedniej szyby z grzaniem czy bez) .
Kolego! więcej wiary w ludzi (bo xenon jakoś ogarnąłem) i jak chcesz się kogoś czepiać to wiedz, że czasami sam piszesz głupoty i próbujesz wciskać komuś niewiedzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem