View Single Post
Stary 06-10-2013, 12:35   #3
Karol9
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 03-07-2008
Skąd: Krotoszyn
Model: był S-max i jest Pug 508SW
Silnik: 2.0 HDI 163 kuni
Rocznik: 2013
Postów: 89
Smile Odp: Po wymianie przedniej szyby problem z elektroniką

Kilka tygodni temu mialem podobną sprawe w moim maxiu.
Auto stało na parkingu kilka godzin w słońcu. Przyszedłem i z kluczyka opuścilem szyby i zadzwonił telefon i rozmawiałem przez ok 15 minut. Wsiadłem i chciałem otworzyć lusterka bo tez były złożone no i nic nie działa. Lusterka nie działają i szyb nie idzie ruszyć. Wysiadłem i zamknąłem i z kluczyka zamknęły sie tylko 3 szyby - kierowcy nie. Znów go otworzyłem i otworzyłem drzwi i znów nic ani lusterka ani szyby. Byłem jakieś 200 km od domu i nie bardzo mi się usmiechało jechać bez lusterek bocznych i z otwartą szybą :-)
Znów zamknąłem i otworzyłe i uruchomiłem silnik ale lusterka i szyba ani drgnie. No to go znów go wyłączyłem i zamknąłem i tak kilka razy zrobiłem za każdym razem sprawdzając czy działaja lustra i szyba i w sumie zrezygnowany kilkoma próbami i psiocząc na moje autko wsiadłem i ........... wszystko zadziałało :-)
Nie wiem co było powodem w moim przypadku ale myslę, że to nie jest w Twoim przypadku wymiana szyby.
Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafilo w sumie po raz pierwszy z elektryką czy elektroniką - pomijając samowłączający się kierunkowskaz, który został własnoręcznie naprawiony.

Ostatnio edytowane przez Karol9 ; 06-10-2013 o 12:37
Karol9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem