Temat: [S-MAX 2006-2015] Opcje - ksenony, biksenony?
View Single Post
Stary 17-11-2011, 16:55   #8
smax74
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opcje - ksenony, biksenony?

Cytat:
Napisał Slartibartfast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lewy , prawy - hehehe dobre Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Świeci ten sam żarnik, może nawet przy tej samej mocy, tylko przesłona się podnosi i przez to z mijania robią się długie.

A może zna ktoś sposób na samodzielne zwiększenie zasięgu ksenonowych świateł mijania przez jakąś regulację reflektora? Jest tam chyba jakieś pokrętło, ale czy temu służy? I w którą stronę kręcić? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam po prostu wrażenie, że mijania świecą u mnie zdecydowanie za krótko.
To i tak masz dobrze - moje świecą chyba za daleko bo jadąc nocą po autostradzie tak walę światłami po przydrożnych znakach, że odbite światło nawet mnie oślepia. Poza tym jak coś jedzie przede mną to jego cień pięknie rysuje sie na znaku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Zaleta tego jest taka, że nikt długo przede mną nie jedzie - więc podróż jest szybka i przyjemna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Niemniej wybieram isę do salonu żeby serwis poprawił fabrykę
  Odpowiedź z Cytatem