View Single Post
Stary 28-07-2010, 17:51   #19
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Odp: gaśnie w czasie jazdy i po chwili odpala bez problemu

Cytat:
Napisał muli9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no tak ale ja tez jechalem 1500km w ciemno bo nigdy nie zgadniesz co sie stanie - jezeli sie tego boisz to zamiast szukac pomocy w ASO w ktorym sie jeszcze mozesz wiecej dowiedziec na minus niz plus i sie jeszcze bardziej zdenerwowac - bo diagnozy czasem sa bardziej kosmiczne niz naprawde sa - ubezpiecz sie tak zebys tego nie odczul, ja np od tego roku mam autocasco i assistance ktore juz po przekroczeniu 40km zapewnia oprocz bezplatnego holowania do autoryzowanego serwisu, naprawe, dla kierowcy i pasazerow noclegi w czasie naprawy, na zyczenie samochod zastepczy i nawet kierowce, do tego w cenie odholowuja do wskazanageo miejsca po naprawie
Obyś nigdy nie musiał tego sprawdzać, bo może się okazać, ze jest do końca tak jak ci się wydaje, że jest. Jest szereg niuansów przy takich ubezpieczeniach. Ponadto naprawy to nie masz na 100% w takim pakieciku, w razie czego płacisz z kieszeni.

Tak pozwalam sobie powątpiewać, bo widziałem już sytuację gdy człowiek myślał super hiper pakiet ubezpieczeniowy, ale jak przyszło co do czego to za wszystko płacił z własnej kieszeni, a później w Polsce miał mieć refinansowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem