Temat: [Focus 1998-2004] Mocno ściąga w prawo
View Single Post
Stary 25-04-2010, 16:58   #25
chalu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2010
Skąd: Lubin
Model: focus
Silnik: 1,8 tddi
Rocznik: 2000
Postów: 12
Domyślnie Odp: Mocno ściąga w prawo

witam.
mój problem ze ściąganiem pojawił się po wymianie opon na zimowe... byłem w ASO na zbieżności 3 razy i problem nadal istniałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
po oględzinach osobistych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. okazało się , że od dziur, prawdopodobnie miałem wykrzywiany drążęk kierowniczy i wybity łącznik stabilizatora. Dawało to dodatkowo dziwny dźwięk ( jak dwumasa, której na szczęście w tddi nie mamyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )po ponownym ustawieniu zbieżnośći problem w 80% znikął. po poradzie mojego mechanika wymieniłem klocki i założyłem nowe tarcze hamulcowe i.... cud. wszysko ok. widocznie parę zaliczonych dziur zrobiło swoje z kołami.. może komuś to pomoże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam.
chalu jest offline   Odpowiedź z Cytatem