View Single Post
Stary 07-11-2013, 11:23   #38
martinez07
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-10-2008
Skąd: Szczecin
Model: Sprzedany
Silnik: Duratec 1.8 HE 125KM
Rocznik: 2001
Postów: 252
Domyślnie Odp: Poruszanie się po Polsce na niemieckich tablicach

Cytat:
Napisał nyna1980 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co wy się tak spinacie, zaraz mu wmówicie że jest wogóle kradziony i Niemiec przyjedzie pod dom i go rozstrzela za Focusa za 30 tys. zł. Ciekawe gdzie wy te swoje super pewne auta kupujecie i jak to wszystko sprawdzacie.
Kolego, po sposobie Twoich wypowiedzi, a zwłaszcza w rozmowach o Czesławie, to wychodzi że to Ty się spinasz i robisz osobiste wycieczki - co jest zupełnie nie w temacie.

Niemiec, ani tym bardziej Rusek kolegi nie rozstrzela - to nie 39r. Co najwyżej MOŻE mieć do czynienia ze smutnym Panem w US, bądź w innej instytucji.

Nie wiem jak "wy", ale ja swoje "super pewne auto" po paru miesięcznym poszukiwaniu w komisach, allegro, otomoto, oraz na niemieckich portalach, w końcu kupiłem prywatnie od Polaka (właściciela). Serwisowanego, potwierdzonego przez ASO.

Dlaczego? Bo Polska to kraj pełen możliwości. Najpierw dają możliwość na różnego rodzaju przekręty (tu handlarze mają dorodną ofertę jak w najlepszym supermarkecie), a gdy ktoś się w końcu za to weźmie, to kto zapłaci? Wiadomo - zwykły Kowalski. Jak zawsze.
martinez07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem