View Single Post
Stary 14-05-2012, 12:46   #8
Krzysztof100
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-03-2012
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2002
Postów: 33
Domyślnie Odp: nie chciał odpalić, jak by iskry nie było...

pierwszy i drugi raz jak się to stało po zakupie auta to nie miałem jeszcze gazu, ja go zakładałem z miesiąc temu, jest to sekwencja więc odpala zawsze na benzynie, (mogłem sprawdzić wymuszając mu czy by odpalił na gazie, bo może faktycznie jest coś z pompą że nie podaje paliwa) , ale dlaczego akurat z rana ... dlaczego akurat przy niskich temperaturach i dlaczego w te deszczowe dni ?? nigdy się to nie zdarzyło w południe, w ciepły dzień ?? jeszcze cewkę podejrzewam .... zresztą jak wrócę do domu zobaczę czy odpali, bo rano był zonk, a jak odpali od szczała to wiadomo że ma na to wpływ poranna wilgoć i niska temperatura ....

a pisze tak o tej cewce bo tu kolega miał podobne objawy .... zobacz pierwszy wpis i ostatni, to tak jak bym ja opisywał ten problem ....

http://forum.fordclubpolska.org/show...anne+odpalanie



tak jak przypuszczałem .... po pracy odpaliłem auto i od szczała odpalił ... przewody kupiłem, zaraz pójdę wymienić i zobaczymy jutro rano ... w sklepie gość mi powiedział że on by postawił na czujnik temperatury ... i najlepiej żebym jechał na komputer to może wyjdzie co jest walnięte ...

Ostatnio edytowane przez Krzysztof100 ; 14-05-2012 o 16:10
Krzysztof100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem