View Single Post
Stary 02-09-2009, 00:04   #30
golsze
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-04-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 31
Domyślnie Odp: Widziałem S'ia, może to akurat byłeś TY!

Tak się zastanawiam czy wpisywanie tutaj spotkanych maxiów ma sens. Jak przymierzałem się do zakupu maxia, a było to w okolicach kwietnia to byłem głodny wiedzy na jego temat i chciałem zobaczyć jak najwięcej modeli we wszystkich możliwych kolorach i jak na złość bardzo ciężko było spotkać maxia na ulicy. Ostatnio mam wrażenie, że jest jakiś "wysyp" maksiów. W tygodniu spotykam co najmniej kilka. Do pracy mam raptem 7 km a zazwyczaj spotykam co najmniej 1 maksia w jedną lub drugą stronę. Kilka dni temu wyjeżdżam ze swojej uliczki, stoję na światłach, a tu przejeżdżają dwa maksie: czarny i bordowy. Wczoraj wypad na szybkie zakupy i parkuję obok czarnego maksia. Dzisiaj zabrakło mi nieco gipsu (wykańczam mieszkanie) więc szybka wyprawa do marketu budowlanego i przy okazji coś zjeść po drodze spotkałem trzy maksie w tym jeden identyczny jak mój na takich samych 9-cio szprychowych felgach i też nr rej zaczynał się od WN. Przy Obi parkowałem na przeciwko srebrnego maksia. W drodze po żarło za mną jechał maksio na blachach EB....
Reasumując jest nas coraz więcej.
golsze jest offline   Odpowiedź z Cytatem