View Single Post
Stary 09-12-2008, 08:55   #8
D245
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2007
Model: galaxy
Silnik: 1,9tdi
Rocznik: 1996
Postów: 491
Domyślnie Re: Serce Autka nie domaga :( Czyżby koniec silnika??

Cytat:
Napisał KAMIL1515
Najlepiej jest kogoś skrytykowac a ja proszę was o pomoc w tym co się stało.

Lampka od oleju się zapałiła, sparwadzam że jest olej , silnik ma normalną temperaturę więc pomyślałem że to uszkodzenie czujnika.

Biały dym, spalanie płynu od chłodnicy - czy to znaczy że juz mam nie jezdzić ?? Raczej nie.

Przed zakupem znajomi mi mówili że nie kupuję się samochodów na f a ja nie chciałem słuchać.

i a tyle mądry nie jestem żeby sobie silnik zatrzeć czy zagotować.
Proponuje nie kupowac nastepnego auta ani na F ani na zadna inna litere tylko kupic cos z wojskowego demobilu np czolg -
one sa tak projektowane aby nawet po przestrzeleniu bloku zrobic jeszcze paredziesiat km bedzie akurat odpowiedni do twojego podejscia do eksploatacji samochodu .
Zlekcewazyles wszystkie sygnaly ostrzegawcze i jezdziles dopoki auto mialo sile sie poruszac a teraz masz pretensje .
Trzeba bylo juz po zapaleniu kontrolki oleju podjechac do warsztatu na pomiar cisnienia oleju ale nie :
pali sie kontrolka , eee to pewnie czujnik nawalil , za autem biala chmura - pewnie zatankowalem kiepskie paliwo itd
byle nie daj boze do auta nie dolozyc 100zl .
A teraz razem z sasiadem zamierzasz naprawiac silnik nie majac o tym pojecia - pamietasz moze taki czeski serial animowany sasiedzi :fcp23
D245 jest offline   Odpowiedź z Cytatem