Temat: [Mondeo 2000-2007] Interfejs Diagnostyczny ELM 327
View Single Post
Stary 14-10-2013, 14:19   #175
fido
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-01-2006
Skąd: Kalisz
Model: Ford Escape 2018r.
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 406
Domyślnie Odp: Interfejs Diagnostyczny ELM 327

Cytat:
Napisał myniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaworki oryginały od 260zł/szt. A co do błędu jak odłączysz ten czujnik to pojawia się nowy błąd? Czy ten sam?
Nie ma tragedii cenowej chociaż tanio nie jest.

Dziś przeprowadziłem testy tego czujnika i o to co ForScan pokazuje

Czujnik podłączony, zapłon załączony
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czujnik podłączony silnik zapalony
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czujnik odłączony, zapłon załączony
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czujnik odłączony silnik zapalony
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak widzicie błędy się różnią przy podpiętym i odłączonym czujniku, dodatkowo zmienia się też statu błędu z 20 na 60 co to świadczy ? wydaje mi się że status 20 był tylko na zapłonie a status 60 na zapalonym silniku.


Czy kolega @eddek może rozwinąć temat wpisów wtryskiwaczy co i jak wpisywać może coś u mnie jest nie tak. Może w 2004r też się da bo zauważyłem że w wersji 2.1.8 jak się łączy komp z autem do wykrywa moduł wtrysków ICU czy jakoś tak, w wersji 2.1.0 tego nie ma, tyle że jak jeszcze mam problem bo nie mogę auta odpalić na wersji 2.1.8 i nie wiem jak to obejść.

Ostatnio edytowane przez fido ; 14-10-2013 o 14:23
fido jest offline   Odpowiedź z Cytatem