Temat: [Galaxy 2000-2006] Światła do jazdy dziennej - montaż
View Single Post
Stary 05-06-2009, 07:06   #27
Grzaniec
ford::advanced
 
Avatar Grzaniec
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-03-2009
Skąd: Ciechanów
Model: Ford Galaxy MK2
Silnik: 2.3 noPb
Rocznik: 2001
Postów: 365
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej - montaż

Cytat:
Napisał Kowalu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego Grzaniec, nikt sie nie pyta czy to jest fajne czy nie, czy legalne czy nie. Chcesz pomóc? to napisz cos konkretnego w temacie, bo to że ktos chce odciązyc troche swoje auto które cierpi przez durne prawo jest jak najbardziej wporządku
Wydawało mi się, że uświadomienie być może nieświadomych, że doczepianie świecidełek do auta nie jest do końca "correct" i pokazanie na jakie problemy mogą się narazić - jest pomocą. Jak widać - wydawało mi sięGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. No cóż - dla mnie EOT w tym temacie. Widzę, że próba odmiennego zdania na tym forum kończy się ostrą krytyką pozbawioną merytorycznych argumentów - ja podałem swoje kontrargumenty do dyskusji, nawet poparłem je stosownymi przykładami...nie podoba się, trudno - nie mam zamiaru drążyć tematu i prowadzić jałowej dyskusji. Boże Narodzenie co prawda za pół roku, ale może to właściwy czas, by zacząć myśleć o świątecznych ozdobach - nawet swojego autaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
PaaaaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Grzaniec jest offline