View Single Post
Stary 22-06-2015, 12:55   #10
marez
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 03-06-2015
Skąd: Wawa
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6 Ti-VCT (105 KM)
Rocznik: 2015
Postów: 8
Domyślnie Odp: Ford g.wno wort.. jakie jest Wasze podejście

Cytat:
Napisał marlon7676 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też miałem takie podejście , bo taka była obiegowa opinia o Fordzie , miałem określony budżet i wahałem się między Fordem focusem a Mazdą 6 , w tym budżecie kupiłem Focusa 4- lata młodszego niż Mazda 6 i powiem szczerze że nie żałuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. myślę że następnym autem będzie również Ford, oczywiście większy tzn Mondeo.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A napisz jak Focus śmiga z tym silnikiem 100 KM? Daje radę czy trochę brakuje mu mocy? Ja mam raczej ciężką nogę i boję się własnie tych 105 KM w Focusie.
marez jest offline   Odpowiedź z Cytatem