Temat: [Focus 2004-2008] Które wybrać - Yokohama vs Kleber?
View Single Post
Stary 31-10-2009, 23:32   #28
maureliusz
ford::expert
 
Zarejestrowany: 07-07-2009
Skąd: okolice myślenic
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCI (109KM)
Rocznik: 2005
Postów: 2,165
Domyślnie Odp: Które wybrać - Yokohama vs Kleber?

1. Nie rozumiem o co biega z tym budżetem Andriano? Ja swoej TS830 kupiłem za 210zł (te co Ty podałeś kosztują 200zł). Wpisujesz w googlach lub ceneo itp. oponki i wybierasz najtańsze i już. Nie ma różnicy między kupowaniem przez neta czy gdzie indziej. Jak kupisz przez neta to jakby coś się działo, to gwarancję od ręki Ci rozpastrują u najbliższego przedstawiciela w Krakowie np. jest to AutoGum.

2. Skylla, masz swoją filozofię i OK. Jak uwarzasz, że Kleber czy Uniroyal jest tak samo dobry jak Goodyear to Twoja sprawa. Musiałbyś się przejechać na jednych i drugich żeby zrozumieć. Nie twierdzę, że testy nie są sponsorowane, ale ja się opieram na ocenie ludzi, którzy mają takie oponki, a nie na testach. Pozatym, jakby tak było, to firmy oponiarskie wytaczałyby procesy firmom testującym za stronniczość, a tak nie jest. Wniosek - dobrze wiedzą, że nie są tak dobre. Oni też kupują konkurencję i robię testy u siebie dla porównania, zatem dobrze wiedzą jak jest.

Nadal twierdzę, żę jak mam kupić Firog za 170zł, a markową oponę za 210zł, to zawsze wybiorę tę markową. Po grzyba kupować super klocki i tarcze skoro opony i tak ma się kiepskie.
maureliusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem