Temat: [Focus 2004-2008] Które wybrać - Yokohama vs Kleber?
View Single Post
Stary 31-10-2009, 20:21   #25
ADRIANO LEITE!
ford::advanced
 
Avatar ADRIANO LEITE!
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 09-05-2007
Skąd: Wieden
Model: Ford S-MAx
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 08.2012
Postów: 313
Domyślnie Odp: Które wybrać - Yokohama vs Kleber?

Panowie dzięki za Wasze wypowiedzi! Teraz dopiero mam mętlik w głowie. Pytałem o Yokohamy lub Klebery. Potem pojawiły się Uniroyale, a mój wybór z dziś po długich godzinach spędzonych na różnych stronach oponiarskich, porównując ceny w/w opon, testy ADAC dla rozmiaru 195/65 R 15 91T z 2008 roku - bo nowszych nie ma padł na Good Yeary UG 7+. Teraz po Waszych opiniach zarówno o Kleberach, Uniroyalach jak i Yokohamah znowu mi się zamętliło!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. O ile Good Year-y są wytrzymałe i na długo powinny wystarczyć to nie wiem jak ze ścieralnością u pozostałęj trójki! Albo weźmie górę budżet, albo rozsądek...

Pozdrawiam!!! I DZIĘKI!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
ADRIANO LEITE! jest offline   Odpowiedź z Cytatem