Temat: [Mondeo 2007-2014] Chip tuning 2.0 TDCi 140KM DPF
View Single Post
Stary 07-03-2008, 22:06   #4
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Re: [Mk4] Chip tuning 2.0 TDCi 140KM DPF

No to i ja się pochwalę.
W dniu dzisiejszym dzięki informacjom od Ravic'a, któremu dziękuję za namiary skorzystałem z usług sprawdzonego mechaniora-elektryka-elektronika... notabene urzęduje w jednym z ASO w Wawce :fcp2

Przy okazji podzielę się informacjami, które zdobyłem:
Po pierwsze primo, wgranie programu (tego który mam i tam gdzie zrobiłem) NIE ZMUSZA do zabawy w przeprogramowywanie komputerka przed wizytą w ASO (np. przegląd), nie jest również widoczne przy konieczności wezwania w nagłym wypadku nie ma więc strachu, że mając autko na gwarancji muszę się tajniaczyć przed serwisem Forda. Dla mnie bomba! Mechanior ręczy za to głową. Chyba, że sam powiem lub ktoś będzie baaaardzo uparty.

Po drugie primo, podobnie jak Ravic wychodzę z założenia, że lepsze 160 kucy i bezpieczne podzespoły oraz DPF niż 175 i strach w oczach co i kiedy rypnie :fcp13 tak, tak heko do Ciebie piję :fcp26

Po trzecie primo, jeszcze nie dojechałem na hamownię lecz jak to zrobię to pokażę efekty.

Po czwarte primo,aaaaa to w innym wątku...wiem cuś nt. "wymiany oleju"

Po piąte primo...no na 3 ma teraz odejście jak ta lala, 100 robi się właściwie natychmiast...nie mogę się doczekać wyjazdy w trasę i tym razem wybiorę A2 :fcp13

Pozdrawiam
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem