View Single Post
Stary 27-05-2022, 09:22   #2413
Nikelajer
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-07-2021
Model: Kuga Mk3 ST Line MY2022
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2021
Postów: 53
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał xyz2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie ten sam wynik. Zgodziłem się i zakończyliśmy temat.
A z ciekawości- długo czekałeś na propozycje?

Cytat:
Napisał Radziej3city Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A napiszcie mi Panowie od kiedy montują belkę zamiast wielowahacza? Zamówiłem autko w styczniu miało być na czerwiec, ale już wiem że termin jest nie realny.
wg. informacji mailowej z forda we wszystkich autach wyprodukowanych od września 2021. w katalogu na stronie informacje o belce wprowadzili dopiero w lutym jak nie później

Cytat:
Napisał MAan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi też zaproponowali 3lata gwarancji (katalogowo 3000zł)
Zapytałem w dziale części o elementy zawieszenia wahaczowego - 6085, klamki keyless - 430/szt, pokrywę silnika - plastik - 700.
Pytanie ile stratny jest ford po zaproponowaniu wydłużenia gwarancji?
No właśnie ford nie jest stratny nic zupełnie bo albo się z gwarancji przedłużonej skorzysta (i wtedy faktycznie może coś byś stratny), albo nie... a zakładam że samo przedłużenie gwarancji tez ma sporo kruczków i nie obejmuje wszystkich elementów (tak gdybam, nie weryfikowałem).
A skorzystałeś z propozycji już czy będziesz dalej negocjować?

Ostatnio edytowane przez Nikelajer ; 27-05-2022 o 09:27
Nikelajer jest offline   Odpowiedź z Cytatem