Temat: [Mondeo 2000-2007] Tddi urwany wydech
View Single Post
Stary 12-04-2011, 09:55   #16
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: Tddi urwany wydech

Cytat:
Napisał jendrekmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
obcina się w odpowiednim miejscu przy tylnej belce i wstawiasz tylko tłumik końcowy z kawałkiem rury. jeśli reszta rury jest w dobrym stanie to ja bym nie ruszał tylko obciął
Ja myslalem o kupnie uzywki, bo mam mozliwosc dostania tanio i wybrania sensownego wydechu, tylko na pierwszy rzut oka wychodzi, ze trzeba demontowac calosc tylnego zawieszenia.
Wiem, ze ludzie tna i patrzac na ilosc pracy przy wymianie calosci to chyba sie na tym skonczy...
Sprawdzalem wlasnie tlumiki i jak 2.2 pasuje do 04-07 tak do 2.0 maja podane lata 00-05. Byla jakas modyfikacja wydechu w 05? Mondek jest z pierwszej polowy 05 (polift)
Dzieki za odpowiedz.

UPDATE: Wlasnie bylem w zakladzie gdzie montuja tlumiki i zdziwili sie bardzo, bo wg ich doswiadczenia i katalogow taki wydech nie wystepowal. Ten nie ma tlumika srodkowego tylko 1 spaw i ponoc srednica ruru jest za duza na jakikolwiek tlumik. Sprawdzilem i wychodzi 56-57mm OD. Pojade jeszcze do firmy ktora sprzedaje tlumiki i zobacze co powiedza, ale wydawalo mi sie, ze to calkiem normalne, ze nie ma srodkowej sekcji.

Ostatnio edytowane przez mkaminski100 ; 12-04-2011 o 13:26
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem