View Single Post
Stary 13-12-2011, 14:58   #5
Majk_92
ford::average
 
Avatar Majk_92
 
Zarejestrowany: 07-11-2011
Skąd: KN
Model: VW GOLF III Bon Jovi
Silnik: 1600
Rocznik: 1996
Postów: 111
Domyślnie Odp: Uwaga na oszusta !!!!

dałem się naciągnąć, przehandlowałem tyloma telefonami, że nie wpadło mi do głowy, że gościu coś takiego namodzi.... więc nie wpisywałem w google jego numeru konta
Cytat:
Napisał el Mundo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Swoja droga skora adres nie zgadza sie z miastem i co wiecej sa rozne adresy w roznych tematach o tym gosciu, to jak pieniadze dochadza na konto? Po co wogóle podaje sie adres posiadacza konta, skoro nikt na to nie patrzy...
wiesz, nie mam w nawyku patrzeć na google i wyszukiwać adresów. mieszkam w n.s nie w Poznaniu, jak bym inwigilował każdy adres zamieszkania, to bym dostał białej gorączki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. właśnie największy problem jest to że w danych do wysyłki pieniędzy możesz wpisać xxx i kasę wyśle ....


Cytat:
Napisał Slawko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wiec jak, ma daleko, ale jeszcze dzis może wysłać? ja bym to mu wytknął przed transakcją
O tym nie pomyślałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"Ja mam mocne decybele, wchodzę na parkiet
Pierś wypięta dumnie jak Bonaparte..."
Majk_92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem