View Single Post
Stary 24-06-2016, 13:06   #15
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,669
Domyślnie Odp: Rozwiązanie problemu przeskakujących lusterek podczas składania Fusion/Fiesta mk

Cytat:
Napisał kubaw20055 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie zamierzam się kłócić... Ty, jako użytkownik forum też masz pole do popisu i możesz się czymś wykazać - zrób coś od siebie dla innych, doradź, zamiast mieć pretensje i narzekać
Choć jestem świeżo upieczonym właścicelem Forda, to mam swoją wieloletnią wiedzę i doświadczenie i jakbyś raczył zauważyć, to w sprawach o których wiem - pomagam, własne też poradniki już też pisałem tutaj.

Cytat:
Jeśli przy demontażu sam "uszkodziłeś" blokadę w taki sposób, że przy ponownym montażu była luźna, to sam jesteś sobie winien. Uwierz mi, wszystko jest do zrobienia, wystarczy odrobina cierpliwości i kreatywnego myślenia.
Nie widziałem żadnej blokady, ot zwykła blaszka była zaciśnięta i nawet przylutowana fabrycznie na gwincie sprężyny. Teraz serwis też cienką warstwę spawu dookoła dołożył. Ja niestety spawarki nie mam.

Z mojej strony EOT, nie zamierzam sie kłócić, nie po to jestem na tym forum.
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem