View Single Post
Stary 24-10-2021, 13:28   #10
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

No cóż, mnie się średnio polift podoba. Nie ukrywam, że kupując ffm k4 ważniejsze od wyglądu zewnętrznego, było sporo miejsca na tylnej kanapie, po przejażdżce i30 to się okazało, że jednak prowadzenie forda też jest lepsze niż u konkurencji, to jednak auto mi się bardzo podobało, więc byłem zadowolony, bo kupiłem mniej więcej auto jakie chciałem, do tego ładne (w mojej opinii).
Wnętrze polifta jest ładne dla oka, jednak brak obsługi manualnej klimy, jest dla mnie krokiem w tył (ja często grzebię w klimię). Większy grill mi się w ogóle nie podoba, za plus za światła w polifcie. Ja mam halogeny i to jest jedna z rzeczy, których mi brak, lepszych świateł.
Na szczęście mój się sprawuje dobrze, więc nie czeka mnie dylemat.
Dziś chyba bym obejrzał mocniej konkurencję, po tych 2-3 latach jest kilka aut, które zostało odnowionych, czy też wypuszczono nowe.
Np C4, nowy mi się średnio podoba z zewnątrz, ale wnętrze do mnie przemawia (podoba się).
Choć o jeszcze nowe DS4 mi się niesamowicie podoba. Jakbym miał wybrać doposażonego focusa...to chyba DS4 by wygrał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem