Temat: [Focus 2008-2011] Wtryskiwacze paliwa wymiana .
View Single Post
Stary 31-03-2015, 15:44   #1
mihau134
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-09-2013
Model: focus mk2 fl
Silnik: diesel
Rocznik: 2008 1.8 tdci
Postów: 101
Domyślnie Wtryskiwacze paliwa wymiana .

Witam Szanownych Kolegow .
Jestem szczesliwym badz nieszczesliwym forda FFpo lifcie ze silnikiem 1,8 TDCI. Mam taki oto problem , podczas jazdy czasami moj ford potrafil szarnac podczas dodawania gazu , pare razy stalo sie tak ze pojawia sie informacja na wyswietlaczu " usterka silnika " silnik a silnik normalnie chodzil , raz sie zdarzylo ze zgas i dziwne chodzil po odpaleniu , oczywiscie za kazdym razem jechalem do mechanika , raz przeczescil styk od wtryskiwacza , drugi raz wymienil zawor cisnienia , i stwierdzil ze jest uszkodzony wtryskiwacz na 4 cylindrze po podlaczeniu do kompa ( zroznicowane wyniki , odchylne wartosci od pozostaych 3 wtryskiwaczy .Ale zeby sie upewnic w 100% wymontowa wszystkie 4 wstryskiwacze i wyslal do goscia ktory bawi sie z wtryskiwaczami i on stwierdzil ze zaden wtryskiwacz nie przeszed testu . Mechanik oczywiscie zaproponowal mi wymiane 4 wstryskiwaczy bo nie oplaca sie kupowac uzywanych . Koszt naprawy 8 tys zl tym 6 za wstryskiwacze .I teraz pytanko co robic ? kupic nowy / uzywany wtryskiwacz i jechac do innego mechanika , Czy pojechac do goscia ktory sprawdzi mi wtryski ? pozdrawiam
mihau134 jest offline   Odpowiedź z Cytatem