Temat: [Fusion] wyciek płynu wspomagania
View Single Post
Stary 09-08-2017, 13:46   #1
Jacek K.
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 18-12-2016
Skąd: Tuplice
Model: ford fusion
Silnik: 1,4 benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie wyciek płynu wspomagania

Witam szczęśliwych użytkowników fuzji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zwracam się o pomoc z moim fordkiem. Otóż od pewnego czasu wycieka płyn wspomagania. Najpierw mechanik stwierdził,że to usterka "maglownicy", została wysłana do regeneracji. Po założeniu kilka dni było dobrze i ponownie płyn zaczął wyciekać. W ramach gwarancji mechanik wysłał "maglownicę" do warsztatu, który ją regenerował i po powrocie, i ponownym założeniu przez kilka dni było dobrze. Po kilku dniach płyn zaczął ponownie wyciekać, czasami trochę a czasami, szczególnie po dłuższej jeździe, do minimum. Kolejny mechanik stwierdził,że jest wyciek przy "czujniku ciśnienia układu wspomagania" i należy go wymienić.
I teraz moje pytania: czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem, bo przeglądając forum nie znalazłem aby dotyczył on fusiona?
Gdzie mogę kupić ten czujnik, gdyż w internecie i na tzw. "szrotach" nie znalazłem go?
Czy wymienia się tylko czujnik czy jeszcze jakieś części?
Pozdrawiam i życzę bezawaryjnej jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jacek K. jest offline   Odpowiedź z Cytatem