View Single Post
Stary 13-05-2022, 10:13   #28
jaris
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-01-2007
Skąd: Brodnica
Model: mondeo mkV
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 32
Domyślnie Odp: Jak zamontować rejestrator ruchu (kamerkę)

Cytat:
Napisał karoolpl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
próbuj od dołu, ja też mam kolanowe poduszki i wsadziłem rękę, no chyba że masz łapę niedźwiedzia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to może być ciężko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 35 i 37 tak jak piszesz, powinny się podobnie zachowywać, a o tyle fajnie w bezpieczniki i z adapterem, że nie ingerujesz w instalacje auta, ja jedynie co musiałem jeszcze zrobić, to lekko ściąć ścianki w adapterze, bo jakoś mi lekko wadziło.
Kładziesz się na plecy i wtedy prawdą ręką masz sporo miejsca do manewrowania, bo na wprost, to faktycznie mało zdziałasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ew. jakieś długie szczypce. Inna sprawa, to też masz filmik na yt, jak podłączyć się za schowkiem, ale wtedy to już musisz się lekko wciąć w kabelek
Chciałem za schowkiem, ale tam jest prąd po stacyjce, jak jest wentylator włączony. Średnio mi to pasuje, no i boję się zakłóceń.
ps. łapy od dołu nie włożę - jest tam jakaś wielka kostka/złącze...
__________________
Jari$

Ostatnio edytowane przez jaris ; 13-05-2022 o 13:05
jaris jest offline   Odpowiedź z Cytatem