Temat: [Mondeo 1993-1996] Zwiększenie mocy 1.6 16V 90KM
View Single Post
Stary 14-05-2011, 12:22   #21
cornholio01
ford::advanced
 
Avatar cornholio01
 
Zarejestrowany: 30-10-2007
Skąd: Sun City
Model: Ford Mustang,Expedition
Silnik: 3.8 v6,5,4 V8
Rocznik: 1995
Postów: 252
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rijndael Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można sobie podłubać ale to sztuka dla sztuki, bo to i tak nie będzie jechało. A silnik w tym wieku wymaga raczej remontu niż tuningu.

Jesteś pewny?? - wrzucić ci wykresik 11 letniego silnika,nim zaczołem sie z nim bawić??,tyle że 1.8 posiadam wykres z kwietniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,jak tak to napisz kolego i sie zdziwiszGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

http://imageshack.us/photo/my-images...110514068.jpg/ - a zresztą masz nie będę gołosłowny 116 koników i 159 Nm a samochód 11 letni,i może powiesz mi że do remontu sie tylko nadaje?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,a pomiar zrobiłem po to aby zobaczyć czy trzyma serie i czy będzie sens sie coś niecoś zabawić z silnikiem bo jak się chce to sie da i zależy wszystko od kasyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,albo grubo (turbo itp) albo tanio - wałki,przepustnica,przepływka dolocik itp.wariant drugi niewiadomo co nieda ale będzie nieco szybciej i nieco sprawniej

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 14-05-2011 o 13:09
cornholio01 jest offline