View Single Post
Stary 01-04-2009, 18:23   #2
mario_p
ford::average
 
Avatar mario_p
 
Zarejestrowany: 07-11-2007
Skąd: Bytom-9 "Oberschlesien"
Model: Mk3 Kombi TrendX+ESP
Silnik: 130PS TDCI
Rocznik: 2004'FL
Postów: 179
Domyślnie Odp: Problem z centralnym zamkniem :-(. Pomocy!!!

Hejo, nie miałem takiego przypadku ale pisałem w moich postach o problemach z zamkami i często z klapą bagażnika. Problem może tkwić w zamku kierowcy , który steruje resztą, jak jest wilgotny i brudny to może zacząć świrować z zamkami. Podaje link z Mondeo Klub Polska do artykułu jak rozebrać i wyczyścić ten zamek, możesz spróbować :
http://www.mondeoklubpolska.pl/modul...rder=0&thold=0
Jeśli chodzi o warsztat to ja osobiście STANOWCZO ODRADZAM ten warsztat ford przy Kauflandzie w Piaśnikach, jak do niego pojechałem bo mi auto kopciło to skończyło się po dwóch tygodniach na odholowaniu do Bosch Adamczyk, spierdzilił mi alarm bo chyba jakieś zwarcie zrobili i kompletnie nie wiedział co jest z autem, a mówił że to prosta sprawa jak przyjechałem, potem to mi chciał wymieniać turbo, listwę wtryskową i pompę paliwa! A to była wina wtrysku, ale musiałem jeszcze jechać do Bosa na naprawę alarmu (na szczęście tylko 90zł mnie skasowali).
Znajomi chwalą sobie warsztat na Styczyńskiego w Chorzowie ale to nie Ford tylko ogólnie mechanika.
Powodzenia i do zobaczenia na drodze (na pewno się mijamy nie raz...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
__________________
6 lat było Palio1.2 bez awarii, liczyłem na to samo z Mondkiem...ale nie ma tak źle!
mario_p jest offline   Odpowiedź z Cytatem