View Single Post
Stary 20-08-2014, 07:52   #10
palmak
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 14-09-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2004/2005
Postów: 157
Domyślnie Odp: Czujnik doładowania powietrza - gdzie się znajduje?

Witam

Faktycznie, żadnych efektów. Czujnik czysty ale przetarłem go mimo to.

Objawy mam takie, że auto nawet nawet ładnie zbiera się od dolnych obrotów ale później ... kiedy załącza się turbo, wydaje mi się, że ten silnik 155 KM powinien mnie mocniej w fotel wcisnąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


1. Wielkie zapocenia na rurach - mam kilka zapoceń w różnych miejscach, ale wydaje mi się, że gumy nie są pęknięte. Wina obejm na końcach ? zmienić cybanty na nowe? nowe rury ?

2.VTG czyli Turbina ze zmienna fazą geometrii łopatek ? Jak to zdiagnozować czy ja posiadam ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem, że mam przepływomierz ( który też przeczyściłem )

3. Proszę o więcej informacji nt gruszki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

4.Zawór podciśnienia, ten od doładowania powietrza, któremu kolega Mariusz zrobił zdjęcie?

5. EGR będę musiał zaślepić i zobaczę czy da to efekt. Czy ktoś z kolegów posiada może taką blaszkę już wyciętą pod wymiar i dość porządnego materiału?
Będę wdzięczny za pomoc.
palmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem