View Single Post
Stary 24-09-2013, 13:25   #62
omega77
ford::amateur
 
Avatar omega77
 
Imię: piotrek
Zarejestrowany: 10-06-2012
Skąd: sepolno
Model: mondeo mk4
Silnik: 2,0
Rocznik: 2010
Postów: 8
Domyślnie Odp: Uwaga na oszusta !!!!

Cytat:
Napisał kubaw20055 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja miałem podobną sytuację. "Sprzedałem", jak się później okazało oddałem gałkę do Mondeo mk4...
Kupował ktoś z forum, ale przez allegro (niestety też nie pamiętam jaki miał nick)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Gałkę naiwnie wysłałem czekając na jak się okazało tylko zapewnienia o wpłacie (a to pomylili przelew w banku, a to oczekiwanie na wypłatę, w końcu cisza). Było to w styczniu i już dałem sobie z tym spokój bo za 70 zł nie wartoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przestrzegam wszystkich, żeby nie wysyłać niczego dopóki nie otrzymacie zapłaty na konto lub potwierdzenia wpłaty, bo jeśli wyślecie przed wpłatą kontakt dziwnie sie urywa ...

No do mnie sie kolega odezwal powiedzial ze jest za granica teraz itd twierdzil ze wplacal kase - jeszcze raz sprawdzilem zadnej wplaty nie bylo zapewnil ze za tydzien wraca i sie odezwie / w moim przypadku to kwota podobna bo 100zl ale i ja przestrzegam niema wplaty nie wysylac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
omega77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem