View Single Post
Stary 07-04-2012, 10:07   #1
kllukasz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-02-2008
Model: fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2003
Postów: 18
Exclamation Amortyzatory padają po ok 15 tys. Czym to jest spowodowane?

Witam,

Mam problem z tylnimi amortyzatorami w moim FF 1.4 Benzyna 2003r. Wystrzelił mi tylny amortyzator z lewej strony, więc poszedłem do sklepu i kupiłem komplet nowych (lewy + prawy amory KAYABA) i wymieniłem. Po przejechaniu ok 15tys. ( zajęło mi to ok roku) znów wystrzelił lewy amortyzator. Amortyzatory były jeszcze na gwarancji, więc wymienili mi na nowe. Po kolejnych ok 15 tys. lewy amortyzator znowu strzela i znów idę do sklepu wymienić w ramach gwarancji. Lekko zaniepokojony kolejną wymianą pomyślałem, że miałem pecha i trafiły mi się wadliwe egzemplarze, ale niemiła niespodzianka niestety spotkała mnie kolejny raz i ta sama sytuacja, ok 15tys. lewy amortyzator i kolejna wymiana w ramach gwarancji. Pan w sklepie już mnie chyba na czarną listę wpisałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale nic, nie przejmuję się tym, mamy takie prawo konsumenckie, że przy wymianie towaru na nowy dostajemy nową gwarancje i ja z tego korzystam. Czym to może być spowodowane, że ten lewy amor ciągle wysiada? Spotkał się ktoś już z takim problemem?? Dodam jeszcze, że auto użytkuje w normalnych warunkach, nie jakiś tam off road, czy też tona cementu do bagażnika i w drogęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Aha, już przejechałem jakieś 15tys. od ostatniej wymianie i podejrzewam, że kolejna wymiana przede mną, bo już słyszę dziwne stuki w tylnym zawieszeniu i na 99% to lewy amortyzatorGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
kllukasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem