Temat: [Mondeo 2000-2007] Spryskiwacze - totalnie magiczny objaw
View Single Post
Stary 29-07-2013, 23:07   #44
Jerzy1Wu
ford::average
 
Imię: Jerzy
Zarejestrowany: 07-07-2013
Skąd: Galomin
Model: Mondeo Mk 3
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2004
Postów: 118
Domyślnie Odp: Spryskiwacze - totalnie magiczny objaw

Cytat:
Napisał ptrwielki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Praktycznie zostało tylko przeczyszczenie tego wężyka , jutro z rana dmuchnę kompresorem i zobaczymy jaki będzie efekt .Ale po wciśnięciu przycisku nie słychać pompki albo mam niedosłuch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A ona działa tak jak napisałem w pytaniu ,po wymontowaniu jest gitara .Doczytałem się gdzieś że może być walnięty jakiś przekaźnik ? albo cała wajcha od spryskiwaczy ?
dzięki za zainteresowanie tematem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: acha , jeszcze jedno zdanie .
odkręcałem 3 światło , dostałem się do wężyka i nie leci - susza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Podsumujmy.
Z przodu sika i wyjęta na wierzch również.
Kiedy naciskasz przycisk nie słychać żeby pracowała i wężyk z tyłu suchy.
Wycieraczka z tyłu biega

Według mnie kompresor nie jest potrzebny tylko trzeba sprawdzić elektrykę.
Pompka dostaje zasilanie skoro sika na przednią.
A więc jest połączenie przełącznik - pompka.
Tam dochodzą tylko dwa przewody więc zasilanie jest gdzieś odwracane i myślę, że właśnie w przełączniku wycieraczek i chyba tu należy szukać usterki.
Przydał by się schemat jej podłączenia.
Byłoby łatwiej
Jerzy1Wu jest offline   Odpowiedź z Cytatem