Temat: [Fiesta 2001-2008] Po wymianie silnika nie pali.
View Single Post
Stary 06-11-2013, 21:08   #1
PoloMK6
ford::beginner
 
Imię: Mów mi Micheal
Zarejestrowany: 05-11-2013
Skąd: lubuskie
Model: Fiesta MK6
Silnik: 1.4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13
Domyślnie

Witam panowie ,jestem nowy ale już mam problem z moją fiestą MK6 1.4 tdci
otóż ,kupiona z niemiec z zatartym silnikiem kupiłem drugi silnik ( slupek) zalozylem osprzet zapalil na 5 sekund i od tamtej pory nie pali EAC FAIL na wyswietlaczu, instalacja sprawdzona dziala wymieniona pompa wtryskowa sprawdzany rozrzad wymieniony przewod paliwowy ktory czesto siada zawory na pompie wtryskowej zamowilem wczoraj czujnik cisnienia paliwa na listwe, swego czasu palil na plaku teraz wcale zero odzewu, salbe cisnienie na listwie zasilajacej wtryski ale jak juz napisalem zamowilem czujnik no i interfejs rowniez.Juz nie wiem co mam robic jakas paranoja z tym autkiem.Padniety komputer? czy co?Czekam na kogos obeznanego ktory pomoze

BUMP: chyba złe nastawiłem rozrząd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. muszę to sprawdzić bo jak tłoki z poprzedniego silnika wyciągnąłem doszedłem do wniosku ze jest bezkolizyjny wiec przy rozruchu nic nie stukałoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Jitter ; 08-11-2013 o 08:27
PoloMK6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem