View Single Post
Stary 14-07-2013, 15:08   #9
MethOd
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 12-07-2013
Skąd: Suwałki
Model: Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 1996
Postów: 5
Domyślnie Odp: Czy przy popsutym sterowniku silnika da się odpalić takie auto ?

Cytat:
Napisał dwoje19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aż dziw bierze, że ludzie dali ci auto do naprawy...przecież ty nawet nie masz sprzętu a co dopiero wiedzy...
Sory ale nie mogłem się powstrzymać. Ja też naprawiam auta i to nie zawodowo ale było mnie stać by wydać kilka tysięcy na konkretny sprzęt aby nie robić wiochy...
Kolego dwoje19, po czym oceniasz że nie mam sprzętu itd. Po jednym pytaniu ?
Takich "pro" ja ty za takie wypowiedzi powinno się gonić.

D245: VAGiem faktycznie nie można było się połączyć, elm zadziałał, wymieniłem czujnik ze względu na błąd , KTS też pokazał błąd owego czujnika. Pytanie co może być jeszcze nie tak, filtry powietrza i paliwa wymienione, zbiornik paliwa wypłukany i zalane świeże paliwo. Świece i przewody wymienione. Nadal szarpie i niema mocy. Ciśnienie w cylindrach sprawdzone , w normie.

Bump:
Cytat:
Napisał dwoje19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aż dziw bierze, że ludzie dali ci auto do naprawy...przecież ty nawet nie masz sprzętu a co dopiero wiedzy...
Sory ale nie mogłem się powstrzymać. Ja też naprawiam auta i to nie zawodowo ale było mnie stać by wydać kilka tysięcy na konkretny sprzęt aby nie robić wiochy...
PS. Gratulacje że było cie stać. Szacun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MethOd jest offline   Odpowiedź z Cytatem