Temat: [Mondeo 2000-2007] pilot od centralnego nie dziala
View Single Post
Stary 24-11-2011, 07:49   #37
sokoleokoo2
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-11-2010
Skąd: spoko
Model: Mondeo
Silnik: TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 75
Domyślnie Odp: pilot od centralnego nie dziala

Witam, koledzy u mnie to samo (pilot szwankuje) centalkę (komfort) miałem robioną przez fachowców, więc jest ok.
Objawy : nie śmiga Pilot, cóż dzieje się tak od tygodnia. Wczoraj udałem się do cudotwórcy od kluczyków, na wstępie cena: elektronika pilota bez obudowy o kluczyka z programowaniem itd: 180 PLN - czyli sama płytka !!!

Sprawdzili mi czy pilocina nadaje sygnał i nic, więc wymienił baterię, pilot ożył (dziwne bo 2 m-ce temu wsadzałem nową maxelkę) cieszę się jak dziecko bo zabuliłem 10 PLN. Otwiera zamyka itd. pojechałem do szwagra wysiadam z mądziaka, chcę zamknąć a tu kupa, znów nie śmiga. Wypiłem kawkę, zrobiłem mu kompa wracam do fury dalej nie działa. Pojechałem do domu, rozebrałem pilota, wlałem do środka Kontaktu, złożyłem i rano poszedłem do fury klikam a tu działa ? teraz niech spece myślą co może być (Styki są ok, napięcie jest wszędzie więc blaszki doprowadzają napięcie do pilota (kontakty)). Po testuje zobaczymy, może zimne luty ? przecież tam się niema co zepsuć, elektronika wytrzymuje 50 lat ?
sokoleokoo2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem