Temat: [Mondeo 2000-2007] pilot od centralnego nie dziala
View Single Post
Stary 06-11-2011, 18:05   #32
Dragi
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 14-07-2011
Skąd: 3city
Model: mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDDI 90KM
Rocznik: 2001
Postów: 87
Domyślnie Odp: pilot od centralnego nie dziala

Panowie przepraszam ze podpinam sie ze swoim problemem ale nie chce zasmiecac forum nowym watkiem o centralnym.

Mam MKIII z 2001 roku kupilismy go z zona z jednym kluczykiem serwisowym (ten bez przyciskow) central jest orginalny i do tego kluczyka zostal doprogramowany pilot(dwie sztuki) tak powiedzial mi poprzedni wlasciciel.

Problem polega na tym ze aby auto zamknac to musze wlozyc kluczyk w drzwi kierowcy i przekrecic (blokuje wszytskie drzwi) i dodatkwo duzy przycisk na pilocie aby uruchomic alarm.
Jesli chce auto otworzyc to wystarczy maly przycisk z pilota to rozbroi sie alarm i dodatkowo odrygluja sie wszystkie drzwi. Czy mial ktos podony problem? Poprzednik mi mowil ze to jest na 10000% modul GEM ale ja juz mu nie wierze i wole zasiegnac bardziej wiarygodnej oceny sytuacji (tyle na ile jest ona mozliwa po opisie). Panowie jesli np zamkne auto z kluczyka i nie wcisne przycisku do alarmu to potem przy odblokowaniu (z przycisku nie da sie) musze tez otworzyc z kluczyka ale odblokuja sie tylko drzwi kierowcy inne juz nie. Aby auto odblokowac musze cala procedure zamykania zrobic i otworzyc. Panowie czy ktos z takim czyms sie spotkal wczesniej na co zwrocic uwage ? Dodam tez ze otwieranie bagaznika z przycisku z wnetrza kabiny nie dziala (poprzedni wlasciciel mowil ze to jest powiazane przez ten GEM wlasnie).


Prosze o pomoc panowie jesli ktos cos wie.
Dragi jest offline   Odpowiedź z Cytatem