Temat: [Ogólne] SYNC3 - aktualizacja map
View Single Post
Stary 13-03-2021, 12:54   #1544
grzesiekk
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK5 Edition
Silnik: EcoBlue 150KM A8
Rocznik: 2019
Postów: 5
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał MarkyMark Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hosanna!!!
Ford po wielotygodniowej ciężkiej walce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. usunął problem techniczny i wreszcie ci wszyscy, którzy dawno temu zaktualizowali Sync'a do nowej wersji (ja w listopadzie) i czekali z utęsknieniem, mogą wreszcie pobrać nowe mapy. Poinformowano mnie jedynie, że należy powtórnie przesłać plik dziennika do Forda by odblokować plik. Po przesłaniu dziennika natychmiast pojawił się plik z mapami do pobrania.
No jak teraz ruszę z domu, to zatrzymam się dopiero na Zanzibarze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziekuje kolego! Dzięki tej podpowiedzi w koncu mogę zaktualizować mapy do F9 dla Sync 3.4!!! Właśnie się przygotowują do pobrania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Edit: jednak coś jest nie tak.. Czekam i czekam i doczekać się nie mogę. "Przygotowanie plików, proszę czekać", kółko się kręci i tak od wczoraj... Nie mogę pobrać tej aktualizacji map Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez grzesiekk ; 14-03-2021 o 10:59
grzesiekk jest offline   Odpowiedź z Cytatem