View Single Post
Stary 14-05-2021, 17:26   #65
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Panowie mogę z czystym sumieniem polecić Ford Sławek Katowice - Grota Roweckiego 49A. Wczoraj byłem wymienić zawieszenie komplet tył i wahacze przód . Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o obsługę klienta jak jakość i czas wykonania usługi . Mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić że niejedno ASO. mogło by się szkolić u Pana Sławka ze sposobu obsługi klienta i jakości wykonywanej pracy. Ktoś pisał że Ford-Sławek nie należy do najtańszych.............cóż może i nie ale uważam że warto , wszystko co było ustalone zostało wykonane + rabat na FCP. Zawieszenie wymienione w ciągu 7 godz. nie to auto aż się nie chce wysiadać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam Pana Sławka jak i całą załogę Ford-Sławek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1.jpg (94.7 KB, 120 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2.jpg (95.4 KB, 112 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 3.jpg (94.8 KB, 115 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 4.jpg (95.5 KB, 106 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 5.jpg (96.5 KB, 110 wyświetleń)
__________________
Moje Wozidełko - http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=223843
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem