Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 03-07-2013, 11:23   #282
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Gostek_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym rav4 nie sprawdził za sam wygląd, takiego paskudztwa dawno nie widziałem. Co do Kugi to potwierdzam, że jakościowo ten środek w nowej sporo gorszy niestety a porównywałem Titanium do Titanium...
Ja nie uważam, że rav4 jest gorsza. Jest inna. Miałem prywatnie rav4 poprzedniej generacji i ta aktualna oprócz zewnętrznego wyglądu jest o niebo lepsza od poprzedniej. Jednak samochód im się nie udał jeśli chodzi o sylwetkę.

Co do jakości kugi to dla mnie potworne jest to, że podsufitka wisi jak byłaby zrobiona ze szmaty a lampki na podsufitce uginają się o 5 cm. Plastik na podszybiu odstaje po 3-4 mm a pokrywa schowka przed pasażerem to jest jakaś pomyłka. Plastik grubości 2mm, chyba docierany papierem ściernym od środka. Schowek w podłokietniku o głębokości metra i przekroju płyty CD. Chyba można tam parasol schować ale na pewno nie wrzucić telefon i klucze. Gdzie trzymać kartę miejską, paliwową, na punkty i wizytówki? Jeśli chodzi o ilość miejsc do przetrzymywania rzeczy to chyba trzeba do tego samochodu chodzić z reklamówką i wszystko zabierać. Ilość przegródek w bagażniku też nie powala. Widziałem wersję z dojazdówką i mam nadzieję, że przy zestawie naprawczym, będę miał przynajmniej gdzie żarówki zapasowe wozić.

Tylko, że kuga nadrabia nowoczesnością (chociaż daleko jej do przejrzystości i użyteczności volkswagena) oraz ceną.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem