Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 02-07-2013, 19:11   #279
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Powiem tak: ja złożyłem zamówienie w marcu i nie sądzę abym odebrał samochód przed październikiem. Jeśli diler i ford pl tak mówią to i tak naginają rzeczywistość. Patrząc na to co się dzieje na zachodzie (forum UK) i wizyty znajomych u dilerów w DE to niestety ford się przestrzelił z popytem. Nie umieją rozwiązać problemu a ich CRC niestety jest bardzo nieprzyjazne.

Zabrałem jeszcze raz samochód na jazdę próbną na ostatni weekend i muszę przyznać, że trudno było mi się z nim rozstawać. Pomimo, że miałem manuala a zamówiłem automat, to jazda nim jest przyjemnością. Niedociągnięcia w materiałach, brak schowków (tragedia kompletna) i niedopracowany system komunikacji z telefonem to duże braki, ale zapomina się o nich po przyjemności jazdy na drodze i poza nią. W międzyczasie sprawdziłem jeszcze rav4, koleosa, tiguana i antare. Też fajne tylko cena o 20% wyższa przy podobnym wyposażeniu.

Ja poczekam bo mam czym jeździć i warto ale sądzę, że trzeba jak najwięcej o wyczynach forda pisać na ich profilu i na forum. UK tak robi i czasami "cuda" tzn. szybsze dostawy się zdarzają. W końcu wiele osób rezygnuje i dilerzy też zamówili samochody na wyrost, bo szybko się zorientowali, że jest spory popyt.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem