View Single Post
Stary 03-11-2011, 10:42   #5
JanKowalski
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-10-2011
Model: Focus
Silnik: diesel
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: ABSCAR , nie dziękuje ...

Cytat:
Zarejestrowałeś tutaj się tylko po to aby wystawić im złą opinię ?? A może ludzie z ABSCAR mieli rację i po prostu przeoczyłeś te wyłamane zatrzaski ??


Sorry , że to mówię ale.... doświadczenia z ABSCAR mam bardzo miłe , znaczy nie mogę powiedzieć że mam do końca, ale mój samochód, który nie dawno kupiłem ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1.Tak , zarejestrowałem się ,aby wystawić im złą opinię ponieważ jako klient czuje się oszukany i chce przestrzec innych aby zwracali większa uwagę przy odbiorze samochodu z tego serwisu.

2.Wcześniej również miałem dobrą opinię na temat tego serwisu ( było to 2 lata temu ).

3.Nie chodzi mi o wyłamany zatrzask, ponieważ rozumiem,że taka sytuacja może się zdarzyć. Doprowadza mnie do furii to ,że serwis nie umie przyznać się do błędu i wciska klientowi kit wmawiając ,że zatrzask był wyłamany i ogólnie zlewając sprawę.
Nie wspomnę już o nie odpowietrzeniu układu chłodzenia co przełożyło się na powrót do serwisu i dodatkowy stres (serwis przyznał się do błędu jeżeli chodzi brak informacji o możliwości ubytku płynu chłodniczego - inną sprawą ,że samochód stał tam cały dzień wiec był na to czas aby zrobić to tak jak należy).

4.Przed oddaniem samochodu do ABSCARu zatrzask nie był wyłamany.

5. @ Boblo
Gdybyś miał swój serwis mówił/myślał byś inaczej , ponieważ zależało by ci na opinii o TWOIM serwisie i zadowoleniu TWOICH klientów,którzy za jakiś czas wrócą i zostawią kolejne 1000 lub 2000 pln.

A tak między nami , jeżeli masz własną firmę to nie jesteś jest właścicielem od 9.00 - 17.00 tylko 24h Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z rozmowy z jednym i drugim pracownikiem ABSCARu ( recepcja ) w odniesieniu do moich słów ,że jeżeli nie dojdziemy do porozumienia to wystawię im złą opinie na forum usłyszałem "... To niech Pan wystawia..."
Co uczyniłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez JanKowalski ; 03-11-2011 o 10:51
JanKowalski jest offline   Odpowiedź z Cytatem