View Single Post
Stary 29-03-2010, 14:34   #38
TiM
ford::professional
 
Avatar TiM
 
Zarejestrowany: 03-12-2007
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCi 125/144KM 340/403Nm :) chip by heko
Rocznik: 12.2007
Postów: 1,278
Domyślnie Odp: Postulat dotyczący zmiany sposobu klasyfikacji tematów.

Cytat:
Napisał Slawko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ależ tak, nieodswieżany temat nowym postem wędruje na dalsze pozycje. Tak jest w kazdym dziale
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie kwestionuję tak oczywistej rzeczy. Miałem na mysli to, że wątek przeniesiony do garage szybko zamiera. Jest zapominany przez tych, którzy się w nim udzielali.

goral; nikt nie chce likwidowac działu Garage.
Dobrze. Jak już pisałem, wątek o BT jest najtrudniejszy z przytoczonych. Weźmy na warsztat coś innego. Wątek o montażu anteny CB:
Mówi o montażu CB w mk4 kombi (mondeo)
Załączone zdjęcia pokazują sposób zamontowania w mk4 kombi
Opis działań potrzebnych do zamontowania tej anteny w mk4 kombi
I pomimo, że informacje tam zamieszczone mogą się przydac posiadaczowi innego modelu, to wątek jest o mondeo mk4 kombi! Kto mi powie ze nie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Więc, czemu nie miałby wisiec w dziale mondeo?

Cytat:
Napisał Pinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przenosić temat temat do działów technicznych typu audio zostawiając odnośnik w dziale np. w mondeo.
Jestem tego samego zdania... tylko odwrotnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ponieważ...

...wątek przeniesiony do garage szybko zamiera. Jest zapominany przez tych, którzy się w nim udzielali.
A ten kto go zakładał, życzył sobie aby wisiał w dziale modelu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I jeszcze dlatego:
Cytat:
Napisał Slawko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uwierzcie mi, ze przez te 6 lat, często miałem dylemat gdzie umieścic temat. zdarzało sie, ze najpierw przenosiłem do jednego działu, a za godzine, czy dwie wracałem z nim tam gdzie był, bo jakos nie pasował mi tam gdzie przeniosłem.
__________________
G - Car solution

Ostatnio edytowane przez TiM ; 29-03-2010 o 14:39
TiM jest offline   Odpowiedź z Cytatem