View Single Post
Stary 23-12-2021, 11:10   #4
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Gwarancja Fort Protect a siłownik od tylnej klapy

Cytat:
Napisał kingotb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie,

Zepsuł mi się siłownik od tylnej klapy. ASO twierdzi, że nie naprawi mi na gwarancji, bo to część nadwozia, a nadwozie jest objęte gwarancją.
NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW , A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!! , MASZ JESZCZE "CYT.SELEKTYWNY" (część tekstu zaznaczonego ) jeżeli już tak musisz.....


Nie uwzględnia się-napraw zespołów eksploatacyjnych lub ich części podlegających
normalnemu zużyciu.Ten punkt mówi o tym,więc nie wiem po co jakiś niepełnosprawny opowiedział koledze o nadwoziu.

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
inne aso sprawdź. często w jednym uznają, w innym nie.
Na początku przed edycją było "nie żyduj"(chociaż w dzisiejszych czasach może to być niepoprawne politycznie) -i było to dobrze przez kolegę napisane.Niektórzy nie mogą zrozumieć że siłownik klapy jednym słuzy 10 lat innym np.5 bo ci na mrozie otworzyli klapę np kilka tysięcy razy więcej niż ci od 10 letniego siłownika.

Ostatnio edytowane przez SRS ; 23-12-2021 o 11:38
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem