View Single Post
Stary 16-12-2013, 22:25   #10
Adamark
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 29-09-2013
Skąd: Kielce
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 9
Domyślnie Odp: Szarpanie silnika między 1600 a 1800 0br./Min. + Wysokie spalanie

Niestety nadal nie uporałem się z problemem, prozaiczny powód, brak czasu niestety.
Natomiast zaobserwowałem że nie szarpie na zimnym silniku, po rozgrzaniu się do około 75-80 st. zaczyna szarpać.
Teraz z racji pory jest coraz zimniej, zauważyłem że jeśli temperatura na zewnątrz nie przekracza 5 st. to silnik nawet po rozgrzaniu nie szarpie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś na zewnątrz było około 7 st. i szarpanie w zakresie 1600-1800 obrotów znowu się pojawiło.
W związku z tym mam pytanie i prośbę, czy się komuś takie czary Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. już zdarzyły i czy ktoś zna może przyczynę ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czujnik jakiś pewnie albo jakieś czary naprawdę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój samochód to Focus 1,8 TDCI z 2009 r. przebieg 110000 km.
Adamark jest offline   Odpowiedź z Cytatem