View Single Post
Stary 23-09-2005, 13:44   #7
bb
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-07-2005
Skąd: krk
Postów: 65
Domyślnie

błedy technologiczne no bidoki zapomnieli ocynku ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
technologiczne bencwały..... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ps ciagle mam popatrzec na swojego skad jest i niemam czasu .... soryy na wstepnie dodam ze jest z 98 r rdzewieją mi drzwi prawe tylne ( ewidentnie zle polozona masa woda wplywa do drzwi , odpadł mi lakier z blotnika tylnego przy progu ale nierdzewieje co ciekawe niema sladu rdzy na bagazniku lub pod lusterkami .
__________________
Bartek
JapanCarsFun
bb jest offline   Odpowiedź z Cytatem