Temat: [Focus 2004-2008] dzwine obroty+brak mocy+dymi
View Single Post
Stary 15-05-2010, 07:00   #1
Z&A
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 17
Domyślnie dzwine obroty+brak mocy+dymi

Witam.
Auto odpaliło.... lekko zaczęły szarpać obroty (wskazówka obrotomierza drgała w dół i w góę) w lusterku zobavczyłem dużo dymu niebieskiego... chciałem lekko przygazować... lecz efekt był taki, że jak dodawałem gazu to autko się jakby przyduszało bardziej. Zgasiłem odczekałem chwile i znowu podobnie. Powtórzyłem to kilka razy - potem coraz bardziej dłużej czekałem i kręciłem by zapalił.... efekt ten sam bym, nierówna praca silnika i przy dodaniu nawet minimalnie gazu dusił się jakby zero mocy. Efekt koncowy? Rwanie włosów z głowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pare tygodni temu miałem podobna sytuację dość, mianowicie stanołem na światłach (auto zapalone) po zmianie na zielone dodałem gazu i..... miałem dośc podobnie.....auto sie zaczeło lekko dusić... nie chciało jechać..... zatrzymałem włączyłem awaryjne .... odczekałem z 2 minuty lekko dodałem gazu i.... normalnie wszedł na obroty i pojechałem jakby nigdy nic.

Miał ktos podobnie? Może wiecie co to i ile szykować juz na mechanika? i co jest temu winne?
Z&A jest offline   Odpowiedź z Cytatem